Теплиці з полікарбонату | О теплицах

Теплиці з полікарбонату.

Сучасний ринок товарів господарського напрямку надзвичайно насичений. В достатньо широкому асортименті представлені також і сучасні теплиці. Якщо ви хочете власноруч вирощувати домашню городину, споживати натуральну і екологічно чисту продукцію, і, що цілком реально, розпочати свій власний бізнес у цій сфері, то купити теплицю – правильне рішення. Тому поради і рекомендації досвідченого виробника якісної продукції в Україні, компанії «Теплиця-Дніпро»,  будуть для вас корисними і цікавими.

Звичайно, недостатньо просто вранці захотіти посмакувати своєю власноруч вирощеною городиною і тому в обід купити парник. Хоча й таке буває.)) Це рішення потребує певних знань, навиків і підготовки. Обов’язково треба підібрати вдале місце, де буде встановлюватись теплиця, визначитись, якого розміру вона має бути і з яких матеріалів виготовлена, і для яких цілей – тільки для розсади, чи ви плануєте охопити повний цикл вирощування ранньої та теплолюбної продукції – зелені, редиски, огірків та решти овочів. Звичайно, треба зважити та оцінити можливості бюджету.

Одразу хочемо застерегти – великою помилкою стане рішення спочатку купити теплицю маленького розміру, а потім, з часом, докупити ще одну. Це невигідно у фінансовому плані (дві маленькі теплиці вартуватимуть більше, ніж одна простора), тому простіше і легше одразу придбати теплицю бажаного розміру.

 Тепер найважливіше – яку теплицю обрати і де її придбати, щоб ваші мрії не виявилися порожніми та даремними?

На сьогодні найкраща ринкова пропозиція – це сучасні теплиці з полікарбонату, які мають найкращі відгуки, гарний вигляд, прості конструкції та відмінні характеристики використаних матеріалів. У порівнянні з плівкою та склом, які часто використовують для покриття теплиць, стільниковий полікарбонат (твердий прозорий пластик) має безумовні переваги:

-        легкий та надзвичайно міцний, не розбивається, не дає тріщин, не створює осколків (його міцність у 200 разів вища за скло);

-        має високі теплоізоляційні властивості (втричі вищі за скло);

-        захищає рослини від згубних прямих сонячних променів, розсіюючи і відображаючи ультрафіолет від усіх поверхонь;

-        використовується в діапазоні -40 - +120 градусів;

-        пожежобезпечний – важко запалюється і не підтримує горіння.

Теплиця з полікарбонату чудово зберігає накопичене протягом дня тепло і не остигне за ніч до температури зовнішнього середовища, як скляна теплиця. Легкий покрівельний матеріал значно зменшує навантаження на каркас теплиці, що робить тривалим її термін експлуатації та значно полегшує сам процес зібрання та встановлення споруди.

          Залишилось одне питання – де купити теплицю з полікарбонату?

Звичайно, найкраще придбати таку річ у надійного вітчизняного виробника, який дбає про свою репутацію, цінує свого споживача та має досвід у виготовлені товарів господарського призначення.

Наша компанія «Теплиця-Дніпро» завжди до ваших послуг!

На нашому сайті ви можете уважно вивчити асортимент продукції, детально розглянути характеристики кожної пропозиції і підібрати товар згідно своїх вимог та побажань. Наші фахівці будуть раді надати вам професійну консультацію, відповісти на додаткові запитання та допомогти з вибором теплиці, враховуючі індивідуальні особливості. Також, можливо оформити заяку на теплицю в інтернет магазині.

Для вас – найкращі умови оплати та доставки товару у кожен регіон України.

Вдалих вам покупок та високих урожаїв!

 

 

Теплицы и парники